© Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonane przez BSIDEWORK - strony internetowe

Funkcje centrali wentylacyjnej - sterowanie

Funkcje central wentylacyjnych

SMARTTOUCH - Regulator wentylacji

Firma Smartvent oferuje szeroką ofertę zautomatyzowanych rozwiązań, które pozwalają na pełną kontrolę pracy rekuperatora oraz dostosowanie ilości wentylowanego powietrza do potrzeb użytkownika. Dzięki temu, spędzenie czasu w domu z rodziną czy relaks sprawiają jeszcze większą przyjemność. Nasze urządzenia z największą dokładnością dbają o stały dopływ świeżego i zdrowego powietrza, pozbawionego nieprzyjemnych zapachów, kurzu czy smogu dostającego się z zewnątrz.

Między innymi pragniemy zaprezentować Państwu nasz regulator Smarttouch, który odpowiada za dobór ilości nawiewanego powietrza oraz jego temperaturę. Z myślą o jeszcze większym komforcie regulator Smarttouch wyposażony został w podstawowe tryby. Dzięki temu rozwiązaniu mamy możliwość dowolnego wyboru, po którym centrala intuicyjnie dobiera odpowiednią moc nawiewanego powietrza, jakość oraz komfort w oparciu o potrzebę użytkownika w dowolnym momencie.

SmartTouch - panel sterujący centralą wentylacyjną
Centrala wentylacyjna

Zdalny dostęp - Sterowanie przez internet

Coraz bardziej ceniona rekuperacja umożliwia sprawowanie precyzyjnej kontroli nad cyrkulacją i temperaturą powietrza w ramach struktury danego obiektu. W zależności od potrzeb, użytkownik rekuperatora sam może regulować wydajność i wybrać najbardziej optymalne tryby pracy rekuperatora. Przy wykorzystaniu tego rodzaju urządzeń, powietrze w pomieszczeniu może być zarówno schładzane, jak i ogrzewane. Dodatkowo centrale wentylacyjne oferują także filtrację powietrza i zmniejszanie poziomu jego wilgoci. Ponadto, dzięki zastosowaniu w urządzeniu wymiennikiem ciepła, całość pracy odbywa się przy zredukowanym poziomie poboru energii.

Dlatego tak bardzo ważne jest stałe monitorowanie parametrów swojego rekuperatora ,aby każdy użytkownik świadomie widział , jak pracuję jego centrala rekuperacyjna.

Co zyskasz :

 • Monitorowanie parametrów w czasie rzeczywistym – temperatury i wilgotności z wszystkich zamontowanych czujników powietrza
 • Roczne archiwum danych
 • Sprawność odzysku ciepła w [%]
 • Ilość pobieranej energii elektrycznej w [W]
 • Ilość odzyskiwanej energii zarówno dla odzysku ciepła ,jak i dla odzysku chłodu w [kW]
 • Monitorowanie stężenia zapylenia powietrza wewnątrz domu oraz na zewnątrz w [PPM] – wkrótce w ofercie
 • Analiza historyczna wykresów pracy centrali
 • Pełna konfiguracja parametrów
 • Ustawianie harmonogramów pracy
 • Serwis online oraz historia i raporty błędów
 • Zdalna aktualizacja oprogramowania modułu Wi-Fi
Regulator SmartTouch - biały

Pobierz aplikację ze sklepu Google Play

Czystość i ekologia

Wykres efektywności wentylacji
Kontrola poziomu wilgoci

Rekuperatory naszej firmy, dzięki zastosowaniu najwyższej klasy automatyki, stale monitorują parametry otaczającego Cię powietrza pod względem wilgotności. Dzięki zebranym w ten sposób informacjom urządzenie zwiększa lub zmniejsza swoje chwilowe działanie do momentu uzyskania optymalnych parametrów powietrza w Twoim domu (wilgotności w przedziale 40-60%).

Suwak regulacji wentylacji
Cisza i spokój

Możliwie najniższy poziom hałasu generowanego przez urządzenie został osiągnięty poprzez połączenie innowacyjnej konstrukcji z zaawansowaną technologią. Gwarantujemy najwyższą kulturę pracy urządzeń dzięki zastosowaniu naszych rozwiązań. Z przyjemnością możemy pochwalić się osiągnięciem progu hałasu generowanego przez rekuperator Smartbox poniżej 38dB(A), co jest globalnym sukcesem naszej firmy .

Centrala wentylacyjna
Filtracja

Wykorzystanie bardzo efektownego systemu filtrującego pozwala na maksymalną redukcję zanieczyszczeń zawartych w powietrzu. Dodatkowy montaż kaset z matą węglową gwarantuje Tobie najwyższą obronę przed złym jakościowo powietrzem.

Microban Protected Badge
Ochrona mikrobiologiczna

Jako producent central wentylacyjnych dbamy także o usuwanie obecnych w powietrzu alergenów, bakterii i rozmaitych szkodliwych mikroorganizmów, dlatego w naszych rozwiązaniach stosujemy specjalistyczne powłoki ochronne Microban.

Niwelowanie brzydkiego zapachu
Usuwanie nieprzyjemnych zapachów

Aby zapewnić użytkownikom naszych urządzeń najwyższy poziom zadowolenia, dbamy również o niwelowanie brzydkich woni. Zapytaj o podłączenie stelaża do toalety lub rozwiązania zintegrowane z odciągiem zapachów z naszą centralą Minibox.

SmartVent - komórka
Usuwanie pleśni

Funkcje centrali wentylacyjnej to m.in. odpowiednia cyrkulacja powietrza, zapewniająca ochronę przed grzybami i pleśnią w Twoim domu. Dbaj o swoje otoczenie razem z nami.

Anti Insekt
Insect Off

Obecność rekuperatora zastępuje konieczność konwencjonalnego wietrzenia, co pozwala uniknąć wlatujących do pomieszczeń owadów, takich jak (muchy, komary, pająki itd.)

Top