© Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonane przez BSIDEWORK - strony internetowe

Filtr antysmogowy skalowany

Centrale Wentylacyjne

Techbox Standard

Przedstawiamy Państwu nową linię central wentylacyjnych - Techbox Standard. Są to urządzenia techniczne, mające za zadanie sprostać wymaganiom obiektów użyteczności publicznej czy przemysłowych takich jak m.in. hale produkcyjne czy magazyny. .

Ich kompaktowa budowa dopasowuje się do pomieszczeń każdego typu, a ich innowacyjna i energooszczędna technologia zapewnia maksymalny komfort użytkowania, przy minimalnym zużyciu energii.

Techbox Bezkanałowy

Techbox bezkanałowy to nowa linia central wentylacyjnych opracowana przez specjalistów Smartvent, która jest odpowiedzią na rosnące wymagania w kontekście wykorzystania źródeł odnawialnych i dbałości o środowisko naturalne. Te urządzenia techniczne przeznaczone są do budynków niemieszkalnych o użyteczności publicznej.

Konstrukcja central Techbox bezkanałowych pozwala na stały dopływ, świeżego, oczyszczonego powietrza bez konieczności montowania kanałów. Ponadto, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii urządzenia te zapewniają maksymalny komfort użytkowania, przy minimalnym zużyciu energii.

Od Ciebie zależy czym oddychają Twoi bliscy

Koszt central wentylacyjnych

Każde realizowane przez nas zamówienie jest personalizowane. Wybór odpowiedniego urządzenia  uwarunkowany jest wieloma parametrami projektowymi, a ceny poszczególnych central czy systemów  wentylacyjnych zależą od indywidualnego projektu Twojej inwestycji. W celu dokładnej wyceny  instalacji central rekuperacyjnych skontaktuj się z nami, a my przygotujemy ofertę z myślą o Tobie! 

Top