© Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonane przez BSIDEWORK - strony internetowe

Filtr antysmogowy skalowany

Centrale rekuperacyjne

Seria Ecobox

Nasz najbardziej zaawansowany oraz rozwinięty produkt.

Centrale z serii Ecobox są odpowiedzią na wciąż rosnące potrzeby użytkowników o rozwijającą się świadomość klienta o zaletach rozwiązań niskoenergetycznych. Dzięki tego typu rozwiązaniom domowa wentylacja mechaniczna weszła na zupełnie nowy poziom. Dzieje się to za sprawą maksymalnego ograniczenia zużycia energii oraz autonomicznej automatyce, pozwalającej na osiągnięcie najwyższego komfortu użytkowania.

Wybierając centralę wentylacyjną Ecobox otrzymujesz możliwie największe wyciszenie pracy naszych urządzeń. Dodatkowo, zyskujesz nie tylko świeże i czyste powietrze, ale również zmniejszasz koszty ogrzewania, dbając tym samym o środowisko naturalne.

Seria Minibox

Doskonale sprawdzi się w przypadku średnich i mniejszych powierzchni choćby w przypadku budownictwa mieszkaniowego. Posiada klasę energetyczną A i jest niezwykle prosty w obsłudze.

Od Ciebie zależy czym oddychają Twoi bliscy

Koszt central rekuperacyjnych

Każde realizowane przez nas zamówienie jest personalizowane. Wybór odpowiedniego urządzenia uwarunkowany jest wieloma parametrami projektowymi, a ceny poszczególnych central czy systemów wentylacyjnych zależą od indywidualnego projektu Twojej inwestycji. W celu dokładnej wyceny instalacji central rekuperacyjnych skontaktuj się z nami, a my przygotujemy ofertę z myślą o Tobie!

Top