© Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonane przez BSIDEWORK - strony internetowe

Akcesoria do centrali wentylacyjnych

Poznaj akcesoria, dzięki którym nasze centrale są jeszcze bardziej wydajne.
Filtr antysmogowy z matą węglową
Uchwyt do podwieszania

Komplet 4 sztuk uchwytów z wibroizolatorem. Uchwyty dodatkowo pokryte są zabezpieczeniem antykorozyjnym. Idealne do instalacji centrali wentylacyjnej pod sufitem.

Wsporniki montażowe

Wsporniki spawane o profilu zamkniętym 50x30 mm (H: 700 mm; D: 700 mm). Do instalacji centrali wentylacyjnej przy ścianie.

Komplet filtrów plisowanych

Komplet filtrów wentylacyjnych plisowanych składa się z jednej sztuki filtra nawiewnego klasy M5, filtra wywiewnego klasy G4, a także dwóch filtrów klasy wyższej: F7 i G4.

Filtry kanałowe

Filtr kanałowy Ø160
Filtr kanałowy Ø200

Nagrzewnice

Stworzone po to by wzmocnić działanie kanałów wentylacyjnych i podgrzewać powietrze nawiewane do pomieszczenia. Nagrzewnice są proste w aplikacji i niezmiernie skuteczne w działaniu. Przystosowane są do bezpośredniego montażu w kanałach wentylacyjnych.

Nagrzewnica kanałowa Ø160
Nagrzewnica kanałowa Ø200

Automatyka

Moduł WI-FI

Kontrola jakości na każdym kroku. Moduł Wi-fi po podłączeniu do centrali pozwala użytkownikowi na pełny podgląd i kontrolę pracy rekuperatora.

Regulator Smarttouch

Dotykowy regulator Smarttouch pozwala na sterowanie pracą urządzenia w prosty i wygodny sposób, dzięki temu dostosujesz parametry działania centrali według swoich potrzeb. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarny, biały.

Moduł Kalendarz
Czujnik temp. kanałowy

Pozostałe

Serwis centrali
Uruchomienie centrali
Top