SMARTBOX centrala wentylacyjna we Wrocławiu

Firma SMARTVENT ma przyjemność przedstawić Państwu centralę wentylacyjną SMARTBOX, bardzo zaawansowaną centralę wentylacyjną, która została wyprodukowana przez młodych inżynierów z Wrocławia. Dedykowana jest przede wszystkim do wentylacji pomieszczeń dla nowoczesnych budynków energooszczędnych i pasywnych.

Dlaczego SMARTBOX?

Nasza centrala SMARTBOX jest odpowiedzią na wciąż rosnące potrzeby użytkowników i rozwijającą się świadomość klienta o zaletach rozwiązań niskoenergetycznych w budownictwie. Dzięki naszym rozwiązaniom domowa wentylacja mechaniczna weszła na zupełnie nowy poziom. Maksymalne ograniczenie zużycia energii oraz autonomiczna automatyka pozwalają na osiągnięcie najwyższego komfortu użytkowania.

SMARTBOX – Cicha praca

Dodatkowo zespół Smartvent zadbał o możliwie największe wyciszenie pracy naszych urządzeń. Stosując centralę wentylacyjną SMARTBOX, użytkownik zyskuje nie tylko świeże i czyste powietrze w swoim domu, ale również zmniejsza koszty ogrzewania i dba o środowisko naturalne.

 

Centrala wentylacyjna SMARTBOX

Smartvent - innowacyjne centrale wentylacyjne

Prace koncepcyjno-rozwojowe trwały ponad 4 lata.

W cały projekt zostali zaangażowani technolodzy i inżynierowie z całej Polski. Chcąc utrzymać najwyższy standard jakościowy nasze urządzenie składa się z idealnie dopasowanych, wyciętych laserowo części. Dodatkowo każda nasza centrala przed dostarczeniem do klienta jest dokładnie sprawdzana pod kątem poprawności działania i jakości.

SMARTBOX

Cechy centrali SMARTBOX

SMARTBOX posiada zwiększoną powierzchnię wymiennika ciepła, co przekłada się na najwyższy poziom sprawności cieplnej spośród wszystkich naszych urządzeń. Parametry osiągane w tej dziedzinie pozwalają na odzysk ciepła dochodzący nawet do poziomu 95,8%. Ponadto SMARTBOX został wyposażony w silniki typu EC, których ergonomiczna konstrukcja pozwala zredukować pobór mocy urządzenia do porównywalnego poziomu jaki potrzebny jest aby zasilić pojedynczą energooszczędną żarówkę.

SMARTBOX spełnia wszelkie wymogi stawiane przez NFOŚiGW, czego najlepszy dowód stanowią osiągnięte standardy NF15 NF40 czy program czyste powietrze. Dodatkowo jeśli chodzi o jego energooszczędność, to jako jedyny posiada najwyższą klasę energetyczną spośród naszych central.

Z myślą o potrzebach naszych potencjalnych klientów, włożyliśmy bardzo dużo pracy w maksymalnie możliwe zmniejszenie emisji hałasu w naszych centralach, dzięki czemu możemy cieszyć się nie tylko z świeżego powietrza ale także ciszy i spokoju

 

 

 

 

 

 

Troska o wygodę i zdrowie użytkowników

Centrala wentylacyjna SMARTBOX reguluje poziom wilgotności powietrza, filtruje je z zanieczyszczeń, kurzu, bakterii i alergenów, a także likwiduje ryzyko pojawiania się pleśni oraz rozmaitego nalotu organicznego. Pomaga również w usuwaniu brzydkich zapachów, a samo stosowanie urządzenia pozwala uniknąć konieczności konwencjonalnego wietrzenia pomieszczeń, a w efekcie – wyeliminować obecność owadów w pomieszczeniu.

Aby dodatkowo zwiększyć komfort użytkowników, SMARTBOX wyposażyliśmy również w szereg innowacyjnych rozwiązań mających na celu zmniejszenie generowanego hałasu. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom możliwie najniższy poziom szumu podczas pracy urządzenia.

smartbox_zdrowie

 

 

 

 

 

 

 

Smartbox - Funkcje

Innowacyjne rozwiązania technologiczne

Zaawansowane cechy konstrukcyjne SMARTBOX-a obejmują wiele autorskich algorytmów i schematów konstrukcyjnych naszej firmy. Jego specyfika pozwala m.in. na odzyskiwanie chłodu z powietrza wywiewanego oraz wentylowanie obiektu w oparciu o naturalne warunki temperaturowe powietrza, co bezpośrednio przekłada się na dużą energooszczędność urządzenia. Dodatkowo możliwa jest płynna regulacja temperatury powietrza nawiewanego do pomieszczeń, zarówno zimą jak i latem.

Cały proces konstrukcyjny centrali SMARTBOX został opracowany w sposób zapewniający maksymalną redukcję szumu wytwarzanego podczas pracy. Na doskonałe wyciszenie urządzenia składa się przede wszystkim połączenie konstrukcji obudowy z tłumikiem akustycznym. Dodatkowo zastosowano specjalistyczne maty wygłuszające oraz wentylatory EC z systemem Flow Grid, które wygłuszają nawet najmniejsze szumy przepływającego powietrza.

Na specjalne wyróżnienie zasługuje także duża liczba zautomatyzowanych rozwiązań oferowanych przez SMARTBOX-y. Wśród nich odnaleźć można wiele niezwykle praktycznych udogodnień jak np. tryb pracy przy otwartych oknach, funkcję Boost (tymczasowo zwiększającą wydajność), opcję „urlop” redukującą zużycie energii podczas nieobecności użytkowników oraz tzw. „kalendarz”, który pozwala dowolnie regulować harmonogram pracy urządzenia.

Jesteśmy firmą przyjazną środowisku

Stosując inteligentne, energooszczędne rozwiązanie, jakim jest centrala SMARTBOX wspierasz w 100% polski przemysł oraz przyczyniasz się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych do środowiska. Odpady z produkcji są segregowane i oddawane do recyklingu, a nasze urządzenia są utylizowane zgodnie ze wszystkimi wymogami ochrony środowiska

Ikona