Nowa linia innowacyjnych central firmy Smartvent

Ecobox

Exobox

Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą nową linię central wentylacyjnych o nazwie Ecobox.

Kompaktowa budowa centrali dopasowuje się do modeli domów jednorodzinnych, wyciszona obudowa sprzyja komfortowi użytkowania osobom ceniącym sobie ciszę oraz rodzinom z dziećmi.

JESTEŚMY FIRMĄ PRZYJAZNĄ ŚRODOWISKU

Stosując inteligentne, energooszczędne rozwiązanie, jakim jest centrala SMARTBOX wspierasz w 100% polski przemysł oraz przyczyniasz się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych do środowiska. Odpady z produkcji są segregowane i oddawanie do recyklingu, a nasze urządzenia są utylizowane zgodnie ze wszystkimi wymogami ochrony środowiska.

 

Ikona

Dlaczego Ecobox?

Dzięki ciągłej pracy młodych inżynierów nad naszymi produktami, oraz wprowadzeniu coraz to nowszych ulepszeń opracowaliśmy bardzo wydajną, cichą, energooszczędną centralę Ecobox, która ma za zadanie sprostać Państwa wymaganiom oraz dbać o wysoki komfort w domu.

5 lat gwarancji

Nieustannie pracujemy nad rozwojem naszych produktów, aby utrzymać najwyższy możliwy poziom technologiczny

Wmontowany automatyczny bypass, przeciwprądowy wymiennik oraz wysoka klasa energetyczna centrali zapewnia niskie zużycie energii elektrycznej, dzięki czemu obniżamy koszty miesięcznych rachunków.

W swojej ofercie posiadamy regulator smarttouch, który pozwala na ciągłą kontrolę nad pracą twojego Ecoboxa, co dodatkowo zapewnia komfort oraz dopasowanie nawiewanego powietrza do potrzeb użytkownika.

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń