Rekuperacja we Wrocławiu

Rekuperatory we Wrocławiu cieszą się obecnie stale rosnącą popularnością. Główne zastosowanie znajdują w obrębie rynku budowlanego, szczególnie w ramach przedsięwzięć charakteryzujących się nastawieniem na energooszczędność i pasywność stawianych konstrukcji. Urządzenia, dzięki innowacyjności i niezwykle dużej efektywności, zrewolucjonizowały w ostatnim czasie stosowane powszechnie metody wznoszenia domów wolno stojących.

Coraz bardziej doceniamy rekuperację

Coraz bardziej ceniona we Wrocławiu rekuperacja umożliwia sprawowanie precyzyjnej kontroli nad cyrkulacją i temperaturą powietrza w ramach struktury danego obiektu. W zależności od potrzeb, użytkownik rekuperatora sam może regulować wydajność i wybrać najbardziej optymalny tryb jego pracy. Przy wykorzystaniu tego rodzaju urządzeń, powietrze w pomieszczeniu może być zarówno schładzane, jak i ogrzewanie. Dodatkowo centrale wentylacyjne oferują także filtrację powietrza i zmniejszanie poziomu jego wilgoci. Ponadto, dzięki zastosowaniu urządzenia z wymiennikiem ciepła, całość pracy odbywa się przy zredukowanym poziomie poboru energii.

W temacie, jakim jest rekuperacja, Wrocław jest podstawowym miejscem naszej działalności. Wielu klientów z tego regionu przekonało się już do licznych zalet oferowanej przez nas centrali wentylacyjnej SMARTBOX. Dlaczego?

Jeśli chodzi o rekuperatory Wrocław jest miastem, którego zapotrzebowanie na tego typu rozwiązania jest naprawdę duże. Stąd też na lokalnym rynku jesteśmy jedynym producentem central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Mając świadomość dużej konkurencji w branży, nasza firma zadbała, aby oferowane przez nas urządzenia stanowiły kwintesencję idealnego połączenia trzech następujących cech: jakości, wydajności i komfortu użytkowania.

Co oferuje rekuperator SMARTBOX?

Centrala wentylacyjna SMARTBOX oferuje zatem przede wszystkim:

  • Doskonały współczynnik energooszczędności (klasa A+) umożliwiający redukcję potrzebnej do pracy energii do poziomu, jakiego wymaga zasilenie pojedynczej żarówki. Wśród wielu rozwiązań zastosowanych w celu uzyskania takiego osiągu znajdują się m.in. niezwykle ekonomiczne silniki EC, system odmrażania wymiennika ciepła oraz wymiennik ciepła o poszerzonej powierzchni całkowitej, którego wydajność w odzyskiwaniu energii przekracza 98%. Jeśli chodzi o zagadnienie, jakim jest rekuperacja Wrocław to miasto, w ramach którego żadna inna firma nie oferuje urządzenia o tak dużej efektywności energetycznej.
  • Komfort użytkownika brany pod uwagę podczas każdego etapu tworzenia urządzenia. SMARTBOX zapewnia niezwykle cichą pracę, filtruje powietrze z zanieczyszczeń, likwiduje brzydkie zapachy, a także redukuje wilgotność powietrza i zapobiega powstawaniu pleśń.
  • Bogatą listę dodatkowych funkcji, takich jak możliwość pracy w pomieszczeniach z otwartymi oknami, stałe określenie harmonogramu czasu pracy, czy też natychmiastowe przewietrzenie budynku.

W temacie, jakim są profesjonalne i nowoczesne rekuperatory Wrocław jest miastem, którego firmy budowlane miały już wiele okazji, aby przekonać się o skuteczności centrali wentylacyjnej SMARTBOX. Zachęcamy do sprawdzenia naszych systemów wentylacji.

Wszystkich z Państwa gorąco zachęcamy do poszerzenia grona zadowolonych klientów Smartvent, a w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.