Rekuperacja we Wrocławiu

Rekuperatory cieszą się obecnie stale rosnącą popularnością. Główne zastosowanie znajdują w obrębie rynku budowlanego, szczególnie w ramach przedsięwzięć charakteryzujących się nastawieniem na energooszczędność i pasywność stawianych konstrukcji. Urządzenia, dzięki innowacyjności i niezwykle dużej efektywności, zrewolucjonizowały w ostatnim czasie stosowane powszechnie metody wznoszenia domów wolno stojących.

Coraz bardziej doceniamy rekuperację

Coraz bardziej ceniona rekuperacja umożliwia sprawowanie precyzyjnej kontroli nad cyrkulacją i temperaturą powietrza w ramach struktury danego obiektu. W zależności od potrzeb, użytkownik rekuperatora sam może regulować wydajność i wybrać najbardziej optymalne tryby pracy rekuperatora. Przy wykorzystaniu tego rodzaju urządzeń, powietrze w pomieszczeniu może być zarówno schładzane, jak i ogrzewanie. Dodatkowo centrale wentylacyjne oferują także filtrację powietrza i zmniejszanie poziomu jego wilgoci. Ponadto, dzięki zastosowaniu urządzenia z wymiennikiem ciepła, całość pracy odbywa się przy zredukowanym poziomie poboru energii.

W temacie, jakim jest rekuperacja, Wrocław jest podstawowym miejscem naszej działalności. Wielu klientów z tego regionu przekonało się już do licznych zalet oferowanych przez nas central. Dlaczego?

Jeśli chodzi o rekuperatory Wrocław jest miastem, którego zapotrzebowanie na tego typu rozwiązania jest naprawdę duże. Mając świadomość dużej konkurencji w branży, nasza firma zadbała, aby oferowane przez nas urządzenia stanowiły kwintesencję idealnego połączenia trzech następujących cech: jakości, wydajności i komfortu użytkowania.

Funkcje rekuperatora – Co oferuje rekuperator SMARTBOX?

Centrala wentylacyjna SMARTBOX oferuje zatem przede wszystkim:

  • Doskonały współczynnik energooszczędności  umożliwiający redukcję potrzebnej do pracy energii do poziomu, jakiego wymaga zasilenie pojedynczej żarówki. Wśród wielu rozwiązań zastosowanych w celu uzyskania takiego osiągu znajdują się m.in. niezwykle ekonomiczne silniki EC, system odmrażania wymiennika ciepła oraz wymiennik ciepła o poszerzonej powierzchni całkowitej, którego wydajność w odzyskiwaniu energii dochodzi nawet do 98%.
  • Komfort użytkownika brany pod uwagę podczas każdego etapu tworzenia urządzenia. SMARTBOX zapewnia niezwykle cichą pracę, filtruje powietrze z zanieczyszczeń, likwiduje brzydkie zapachy, a także redukuje wilgotność powietrza i zapobiega powstawaniu pleśń.
  • Bogate dodatkowe funkcje rekuperatora, takich jak możliwość pracy w pomieszczeniach z otwartymi oknami, stałe określenie harmonogramu czasu pracy, czy też natychmiastowe przewietrzenie budynku.

 

 

System rekuperacji – Co oferuje rekuperator ECOBOX?

  • Jest świetnym rozwiązaniem do domów jednorodzinnych, dzięki kompaktowej budowie oraz niskiemu poziomowi generowania hałasu
  • Wielkość nie jest ograniczeniem do osiągnięcia oczekiwań względem jakości oraz wydajności
  • Centrale Ecobox zostały wyprodukowane w trzech typach Standard, Entalpiczne  oraz Pro   Z myślą by sprostać większej ilości oczekiwań
  • Wbudowane wymienniki pozwalają na odzysk ciepła oraz wilgoci, co przekłada się na zagwarantowanie wysokiego komfortu użytkowania
  • Biorąc pod uwagę różnorodność wielkości oraz budowy domów jednorodzinnych, nasze centrale Ecobox produkowane są w różnych rozmiarach w zależności mocy wydajności, aby każdy klient miał możliwość dopasowania centrali do swojego zapotrzebowania

 

 

W temacie, jakim są profesjonalne i nowoczesne rekuperatory Wrocław jest miastem, którego firmy budowlane miały już wiele okazji, aby przekonać się o skuteczności central wentylacyjnych firmy Smartvent. Producenta, który dba o potrzeby klienta, sprostanie wszelkim oczekiwaniom oraz najwyższej możliwej jakości produkowanych urządzeń. Zachęcamy do sprawdzenia naszych systemów wentylacji oraz sprawdzenia, jak działa nasz system rekuperacji.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO KONTAKTU