SMARTTOUCH - Regulator wentylacji

Sterowanie wentylacją

Firma Smartvent oferuje szeroką ofertę zautomatyzowanych rozwiązań, które pozwalają na pełną kontrolę nad pracą rekuperatora oraz dostosowanie wentylowanego powietrza do potrzeb użytkownika, dzięki czemu spędzanie czasu w domu z rodziną czy relaks sprawiają jeszcze większą przyjemność oddychając świeżym, zdrowym powietrzem pozbawionym nieprzyjemnych zapachów, kurzu oraz smogu dostającego się z zewnątrz.

Między innymi pragniemy zaprezentować Państwu nasz regulator Smarttouch, który odpowiada za dobór ilości nawiewanego powietrza oraz jego temperaturę. Z myślą o jeszcze większym komforcie regulator Smarttouch wyposażony został w tryby z którymi mogą zapoznać się Państwo w zakładce Tryby pracy. Dzięki temu rozwiązaniu mamy możliwość dowolnego wyboru, po którym centrala intuicyjnie dobiera odpowiednią moc nawiewanego powietrza, jakość oraz komfort w oparciu o potrzebę użytkownika w dowolnym momencie.

Regulator Smarttouch

Regulator Smarttouch pozwala na dostosowanie wydajności oraz trybów pracy centrali do swoich potrzeb. Dodatkowo regulator informuje użytkownika o konieczności wymiany filtrów.

Regulator Smarttouch dostępny jest również w wersji białej

Regulator smarttouch

Na chwilę obecną oferujemy dwa regulatory: podstawowy oraz Smarttouch. Regulator podstawowy pozwala jedynie na dostosowanie poziomu wydajności centrali do swoich potrzeb. Natomiast regulator Smarttouch posiada aż 5 trybów pracy (tryb automatyczny, przewietrzanie, sen, kominek oraz kalendarz). Oprócz regulowania wydajności centrali, pozwala na włączenie i regulowanie dogrzewania oraz chłodzenia powietrza nawiewanego do pomieszczenia. Dodatkowo posiada diodę LED, sygnalizującą konieczność wymiany filtrów w urządzeniu.

Ikona
Dostosuj nasze urządzenie do swoich indywidualnych potrzeb