Aktualności

Targi budownictwa i kamieniarstwa TARBUD 2018

W ostatni weekend marca, na Hali Stulecia we Wrocławiu, odbyły się targi budownictwa i kamieniarstwa Tarbud, w których ponownie zagościliśmy.

W tym roku swoją premierę miała nasza najnowsza centrala – ECOBOX. Kolejną nowością, którą Państwu zaprezentowaliśmy był nasz nowy regulator Smarttouch. Oba produkty spotkały się z dużym uznaniem i zainteresowaniem. Bardzo cenimy sobie wszystkie pochwały, jak i uwagi. Na pewno będziemy mieć je na uwadze, podczas ulepszania i projektowania kolejnych rozwiązań 🙂

Dziękujemy i do zobaczenia w przyszłym roku!

 

 

 

 

Nowość w ofercie: SMARTBOX S

Mamy przyjemność przedstawić Państwu, pierwszą w naszej ofercie, centralę wentylacyjną w wersji podwieszanej!

SMARTBOX S to kompaktowa centrala wentylacyjna dedykowana do wszystkich małych pomieszczeń i podwieszanych sufitów. Centrala dostępna jest w metalowej obudowie z 50 mm izolacją z wełny mineralnej. SMARTBOX S wyposażono w wysokosprawny przeciwprądowy wymiennik ciepła oraz wentylatory EC, dzięki czemu rekuperator posiada najwyższą klasę energetyczną A+. Dodatkową zaletą tego urządzenia jest obustronna rewizja oraz wykonanie w standardzie PLUG&PLAY. Autonomiczny sterownik analizuje warunki temperaturowe i wilgotność powietrza, dzięki czemu wprowadza centralę w idealnie dopasowany tryb pracy.

Centrala SMARTBOX S dostępna jest w wielkościach 400 i 600 m3/h. Pod koniec tego roku, w ofercie będą również modele o wydajności do 2000 m3/h.

Więcej informacji na temat naszych urządzeń można znaleźć w zakładce „SMARTBOX S” oraz w kartach produktów w zakładce „Do pobrania„.

SMARTBOX H-400 – synonim słowa cisza

Jednym z najważniejszych czynników, na które zwracamy uwagę przy wyborze rekuperatora, jest poziom mocy akustycznej. Idealnie dobrana centrala to nie tylko odpowiednia wydajność i odzysk ciepła, ale przede wszystkim komfort. Komfort, który pozwala nam cieszyć się  czystym i świeżym powietrzem w zaciszu swojego domu.

Aby mogło tak być, należy zwrócić szczególną uwagę na poziom hałasu emitowany przez wybrane urządzenie. Z tego powodu, zespół inżynierów firmy Smartvent opracował obudowę, która dodatkowo pełnił funkcję tłumika akustycznego. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych komponentów oraz rozwiązań technologicznych, centrala SMARTBOX osiągnęła najniższa wartość poziomu akustycznego na rynku – jedyne 38 dB(A). Na skutek czego, nasze urządzenia zostały liderem na rynku central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła!

Klasa energetyczna A+ w standardzie urządzeń SMARTBOX

Firma Smartvent jest pierwszym producentem, który wypuścił na rynek urządzenia w klasie energetycznej A+ w standardzie.

Klasa energetyczna A+, oznacza że centrala wentylacyjna SMARTBOX H-400-P oraz SMARTBOX H-600-P są w najwyższej klasie efektywności energetycznej (zgodnie z rozporządzeniem UE nr 1254/2014)). Zawdzięczamy to wbudowanym czujnikom i zaawansowanej automatyce, która nieprzerwanie analizuje aktualne warunki pogodowe i wprowadza centralę SMARTBOX w odpowiedni tryb pracy. Nowoczesny sterownik pilnuje, aby zapewnić użytkownikowi najwyższy komfort z troską o każdy wat energii.

Więcej informacji na temat naszych urządzeń można znaleźć w kartach produktów oraz ulotce centrali SMARTBOX w zakładce „Do pobrania

Rekuperator SMARTBOX na targach budownictwa i kamieniarstwa TARBUD

W ubiegły weekend (24-26 marca) na Hali Stulecia we Wrocławiu odbyły się targi budownictwa i kamieniarstwa. Firma SMARTVENT zaprezentowała swój flagowy produkt – centralę wentylacyjną SMARTBOX H-400-P.

Bardzo nam miło poinformować, że premiera urządzenia nowego wrocławskiego producenta Smartvent w postaci najcichszej, najnowocześniejszej oraz najbardziej energooszczędnej centrali wentylacyjnej (rekuperator) o nazwie Smartbox H-400-P, cieszyła się tak dużym zainteresowaniem i została tak ciepło przyjęta na targach Tarbud.

Dodatkowo nasi fachowcy przedstawiali informacje na temat nowości, które już niedługo będą dostępne w naszej ofercie. Na targach była również możliwość spotkania i porozmawiania na tematy związane z wentylacją, rekuperacją i nie tylko.

Pierwsze szkolenie dotyczące centrali wentylacyjnej Smartbox

W dniu 24 stycznia 2017 roku firma Smartvent miała przyjemność przeprowadzić pierwsze szkolenie z zakresu obsługi oraz montażu centrali wentylacyjnej Smartbox, które odbyło się we Wrocławiu.

Jednodniowy kurs składa się z części teoretycznej – wykładu na temat urządzenia oraz części pokazowej, w czasie której każdy ma możliwość zapoznania się z produktem. Spotkanie rozpoczęło cykl szkoleń, które będą przeprowadzane systematycznie w ciągu całego roku. Szkolenia skierowane są przede wszystkim dla instalatorów oraz firm wykonawczych w dziedzinie wentylacji. Udział jest całkowicie bezpłatny oraz każdy uczestnik otrzymuje Certyfikat Ukończenia Szkolenia, w celu potwierdzenia nabytej wiedzy.

Osoby lub firmy chętne do wzięcia udziału w szkoleniu prosimy o bezpośredni kontakt z producentem.